Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 07 серпня 2018 07:59

На Калущині стартувала молодіжна програма «Чорний ліс – 2018»

У селі Вістова Калуського району розпочався другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний Ліс - 2018». Цьогоріч захід відбувається у 25-те. Привітати учасників завітали заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець, начальник управління освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, директор ДП «Калуський лісгосп» Василь Демус та голова Вістівської сільської ради Василь Хомич.

Заступник голови Калуської райдержадміністрації Сергій Дудинець підкреслив, що Калущина є батьківщиною провідника ОУН Степан Бандера, а Чорний ліс багатий на славну історію. Також заступник голови РДА додав, що, перебуваючи у таборі, учасники програми мають чудову нагоду краще пізнати історію та географію краю, духовно збагатитися і добре відпочити, та побажав підліткам міцного здоров’я і гарного настрою.

Начальник управління освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович підкреслив, що цей захід є ювілейним, та наголосив, що саме такі заходи особливо потрібні молоді, адже вони сприяють підвищенню національної свідомості, формують справжній дух українця.

У заході беруть участь 120 дітей з районів та міст Прикарпаття. Програма триватиме 8 днів. Команди змагатимуться у 20 різноманітних заходах: військово-патріотичних, наукових, туристичних, спортивних та ін.

Основною метою програми «Чорний Ліс» є військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту. Школярі змагатимуться у футбольній, волейбольній грі, армрестлінгу. Демонструватимуть вміння з розкладання наметів, в’язання вузлів, долання навісних переправ, розпалювання вогнища. Ввечері розкладатимуть ватру та співатимуть пісні.

Переможці змагань отримають для своїх навчальних закладів намети, спальні мішки, каремати. Але найголовніше — це можливість відпочити у повстанському лісі та знайти хороших друзів.

За матеріалами прес-служби ДП «Калуське лісове господарство»

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg