Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 02 серпня 2018 12:47

У Кутському лісгоспі створили консультативну науково-технічну раду

На базі Кутського лісового господарства розпочала свою діяльність Консультативна науково-технічна рада. До її складу увійшли науковці, працівники структурних підрозділів ДП «Кутське лісове господарство», представники науково-технічних товариств та громадських організацій.

Зокрема, професор кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Національного лісотехнічного університету України Мирослава Сорока, професор кафедри ботаніки Львівського національного університету ім. І.Франка, доктор біологічних наук Лідія Тасєнкевич.

Основним завданням новоствореної Консультативної науково-технічної ради є розгляд наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з питань ведення лісового господарства, охорони і захисту лісу, відтворення корінних деревостанів та раціональне використання лісових ресурсів.

У першому засіданні взяв участь голова Яблунівської ОТГ Зіновій Томащук, який наголосив, що органи місцевого самоврядування налагодили хорошу співпрацю з лісівниками, адже для громади важливим є стан лісів, що оточують населені пункти територіальної громади. На його думку, роботу лісівників необхідно розглядати в комплексі – це і збереження лісів, екологічні питання, і наповнення місцевих бюджетів.

Андрій Ониськів, т.в.о. директора ДП «Кутське лісове господарство» зазначив, що діяльність шкільних лісництв, створення осередків екологічного та патріотичного виховання молоді є надзвичайно важливими складовими співпраці та взаєморозуміння лісівників та громади.

На першому засіданні учасники науково-технічної ради розробили проект еколого-просвітницького центру в с. Пістинь та навчально-практичної бази в с. Вербовець, Косівського р-ну.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg