Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 12 липня 2018 08:23

На Рожнятівщині лісівники облаштували рекреаційну зону

6 липня у селі Ілемня, що на Рожнятівщині відбулося урочисте відкриття рекреаційного місця «Нижній кут».

До облаштування відпочинкової зони долучилось керівництво Брошнівського лісового господарства, лісничі Лугівського та Ілемнянського лісництв Богдан Дубей та Василь Сенів, майстри лісу, місцева влада та підприємці району.

Лісівники спорудили альтанку, мангал, обладнали футбольний та волейбольний майданчики, встановили дитячі гірки та гойдалки.

Головний лісничий ДП «Брошнівське ЛГ» Ігор Козаровський зазначив, що зазвичай лісівники розміщують рекреаційні пункти вздовж доріг та в улюблених місцях відпочивальників. Така практика подобається і туристам, і місцевим мешканцям. «Ми зацікавлені у створенні всіх умов для культурного відпочинку відвідувачів, щоб максимально убезпечити лісові насадження від загорань, прагнемо, аби люди дбайливо ставилися до чудової карпатської природи, і водночас пропагуємо здоровий спосіб життя», - додав головний лісничий.

 За християнською традицією відпочинкову зону освятили священики, а місцеві держслужбовці подякували лісівникам за зроблену добру справу.

Нагадаємо, минулого року лісівники відкрили відпочинковий комплекс «Конвалія», який став своєрідною візитівкою Рожнятівщини та одним із улюблених місць відпочинку наших краян та гостей області.

За матеріалами відділу взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg