Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 26 червня 2018 07:09

Облік шкідників у лісах ДП «Вигодське лісове господарство»

Зміна кліматичних умов негативно впливає на стан карпатських смерічників. Фахівці вважають, що ялині, коренева система якої розміщена поверхнево та на крутих кам’янистих схилах, не вистачає вологи. За таких умов дерево не може захиститися від стовбурових шкідників, особливо якщо воно ще й уражене кореневою губкою або опеньком осіннім.

Маленький жук-короїд вгризається в кору дерева та перетворює насадження на сухостій. Після цього деревина придатна хіба що на дрова. Проблема масового всихання похідних смерекових деревостанів останніми роками набула характеру стихійного лиха не лише в Україні, але й в Європі.

Для моніторингу інтенсивності льоту та прогнозування чисельності короїда-типографа в ялинових насадженнях Карпат ДП «Івано-Франківськлісозахист» у 2017 році закупило за кошти державних лісових господарств Івано-Франківського управління лісового та мисливського господарства 500 феромонових пасток «Іпсодор» польського виробництва.

Для постійного нагляду за стовбуровими шкідниками фахівці ДП «Івано-Франківськлісозахист» щодва тижні проводять облік шкідників, які потрапили у виставленні пастки.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg