Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 22 червня 2018 11:46

Військові вручили почесні нагороди лісівникам-атовцям

21 червня у залі засідань Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства нагородили лісівників-атовців.

Нагрудним знаком «Почесна відзнака Командувача військ оперативного командування «Захід» з нагоди Дня Збройних Сил України відзначили майстра лісу Пасічнянського лісництва ДП «Надвірнянське лісове господарство» Володимира Михайлюка та лісоруба Рахинського лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» Івана Білянського.

Заступник начальника Івано-Франківського ОУЛМГ Роман Варварук від імені начальника управління привітав лісівників-бійців та волонтерів і додав, що «робота у лісі, як і війна, важка, виснажлива, небезпечна й іноді може закінчуватися летальним випадком. Тому, мабуть, не дивує те, що всі 37 лісівників підприємств Івано-Франківського управління, які брали участь в антитерористичній операції на сході нашої держави, повернулися живими. Це свідчення того, що лісівники звикли до небезпек, самопожертви, виконання своїх обов’язків, вони сміливі працівники, відважні та сильні духом воїни».

Івана Білянського призвали на військову службу у 2014 році до Національної гвардії України. Лісівник тримав оборону у Дебальцеве, пізніше воював поблизу Луганська та Донецька.

«Зараз для мене головне – це берегти народне багатство лісу. Я тим живу, батько був лісником, мене по його смерті покликали майстром лісу, у нас ціла династія. На схід я пішов у 2014 році – добровільно, по-перше пішов за державу, по-друге – за наших хлопців, які воюють там. Нагороди для мене не на першому місці, головне, щоб у державі була злагода», – повідомив Іван Білянський.

Майстер лісу Пасічнянського лісництва Володимир Михайлюк у період мобілізації пішов у АТО добровольцем та з 2014 по 2015 рр. воював у Донецькій та Луганській областях. Визволяв Дебальцеве, де потрапив в оточення.

«Люди думають, що війна не зачепить їх, їм байдуже. Але не потрібно чекати, коли війна прийде на наші землі, бо тоді на сході вже нічого не залишиться», – переконаний Володимр Михайлюк.

Почесні відзнаки лісівникам вручив Андрій Рисюк, старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід», який відзначив, що один в полі не воїн. «Коли ти на війні – ти розумієш наскільки важлива підтримка громадян. Якщо військові діють за наказом, то цивільні – за покликом серця. Сьогодні ми вдячні усім, особливо волонтерам, які допомагають нам у скрутні часи»,  відзначив підполковник Андрій Рисюк .

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

195

190

204

209

237

221

192

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg