Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 19 червня 2018 13:56

В Івано-Франківську вшанували держслужбовців

Сьогодні в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби та Дня державної служби.

Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій прийшли привітати держслужбовців із професійним святом.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука Марія Савка подякувала державним службовцям за плідну роботу в інтересах держави та її громадян.

Почесною грамотою за сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків відзначено начальника відділу лісових ресурсів Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрія Шпундру.

«Люди, які прийняли присягу державного службовця, взяли на себе велику відповідальність за добробут громадян,  зауважила Марія Савка. – Вони обрали особливу та нелегку професію – вміння приймати правильні та виважені рішення за майбутнє держави. Від ефективної роботи державних службовців залежить рівень довіри народу до влади».

Марія Савка також зазначила, що проведення реформи державного управління допоможе зміцнити імідж державних службовців.

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg