Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 04 червня 2018 11:54

Прикарпатські лісівники розпочали змагання за волейбольну першість

1 червня у Надвірній розпочались змагання з волейболу серед колективів лісових господарств Івано-Франківської області.

Змагання проходять відповідно до  Закону  України  «Про  фізичну  культуру  і  спорт»,  заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, заходів обласної організації профспілки працівників лісового  господарства  спільно  з  обласним  управлінням  лісового  та мисливського господарства.

У Надвірній зустрілись команди лісівників із Коломиї, Солотвино, Надвірної та Делятина. Перемогла команда Надвірнянського лісового господарства, друге місце вибороли Делятинські лісівники. Ці дві команди-переможниці і пройшли до наступного кола змагань.

Screenshot_1г.jpg

Нагадаємо,  змагання проводяться згідно “Правил гри у волейбол” за змішаною системою. У групах команди зіграли між собою по коловій системі.  Продовжують змагання команди,  які  зайняли 1,2 місця в групах (всього 10 команд).  Для цього формуються дві групи по 5 команд шляхом «сліпого» жеребкування. Переможці  визначаються за результатами ігор до 2-х перемог за найбільшою кількістю набраних очок. За перемогу – 2 очка, програш – 0 очок. При рівній кількості очок – за коефіцієнтом перемог.  Команди, які зайняли 1,2 місця у своїх групах (всього 4 команди) виходять до півфіналу.

Півфінал проводиться за схемою:

команда, яка зайняла 1-ше місце у 1-й групі зустрічається із командою, яка зайняла 2-ге місце у другій групі. Команда, яка зайняла 2-ге місце у 1-й групі зустрічається із командою, яка зайняла 1-ше місце у другій групі.

Переможці 1/2 фіналу визначаються за результатами ігор до 2-х перемог.

2 команди-переможці 1/2 фінальних зустрічей змагаються у фінальних змаганнях  за 1-2 місця,  а команди, які зайняли другі місця, зустрічаються між собою за 3-4 місця.

Screenshot_167.jpg

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg