Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 01 червня 2018 07:45

У Рогатинському лісовому господарстві створили 25 природоохоронних зон

На території державних підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства успішно реалізовується громадський проект “Збереження біологічного різноманіття в умовах ведення лісового господарства Прикарпаття”.

Нагадаємо, проект втілює громадська екологічна організація “Еко-Галич” за сприяння Фінського Фонду Місцевого Співробітництва Посольства Фінляндії в Україні. Задля збереження біологічного різноманіття та особливо популяцій раритетних видів, на виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України (№17 від 20.01.2017) “Про додаткові заходи охорони видів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України”.

Саме тому, прикарпатські лісівники, громадські активісти та науковці, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Івано-Франківської обласної ради та Державного природознавчого музею НАН України (м. Львів) створюють охоронні зони в місцях репродукції червонокнижних тварин, рослин та грибів.

Під час експедиції до Рогатинського лісового господарства створено 25 охоронних зон для 22-х «червонокнижних» видів: 9-ти видів рослин, 1-го виду гриба, 9-ти видів комах і 3-х видів птахів.

За матеріалами ДП «Рогатинський лісгосп»

Пов’язане зображення

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg