Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 29 травня 2018 11:50

Лісівники Франківщини відвідали закарпатський мисливський фестиваль

26 травня в урочищі «Великий ліс», що на Закарпатті, відбулося святкування міжнародного Дня мисливця. У ньому взяли участь представники Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також лісівники Брошнівського, Вигодського, Делятинського, Надвірнянського лісових господарств. Свято відвідали заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, заступник голови обласної ради Йосип Борто, представники дипломатичних установ, керівники відомств області, керівництво та співробітники Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, представники управлінь Волині, Одещини, Львівщини, Рівненщини, Житомирщини, мисливці з України, Угорщини, Словаччини, Румунії, Чехії, Німеччини.

У Шаланківському лісництві Закарпатського ОУЛМГ лісівники під відкритим небом презентували свої підприємства, на водоймі обладнали майданчик для урочистостей, на окремій галявині поставили ватру та виставкові мисливські експозиції. Крім того, на святі гості могли скуштувати смачних страв, позмагатися у стрільбі з пневматичної зброї, оглянути мисливські трофеї та виставку мисливських собак. Для дітей лісівники та представники ГО «FORZA» створили ігрову зону, де малеча з радістю брала участь у динамічних конкурсах та майстер-класах при лісовій школі.

Організатори запросили на свято найстаріших мисливців та сімейні династії, мисливські товариства з сусідніх країн та областей. Загалом на Закарпатті налічується понад 15 тисяч мисливців.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Screenshot 5

Screenshot 3

Screenshot 4

Screenshot 12

Screenshot 10

Screenshot 11

Screenshot 7

Screenshot 8

Screenshot 9

Screenshot 6

Screenshot 13Screenshot 1

Screenshot 2

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg