Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 29 травня 2018 10:58

Світлій пам’яті головного лісничого ДП «Вигодського лісового господарства»

29 травня на 64 році життя через тяжку хворобу відійшов у вічність головний лісничий державного підприємства «Вигодського лісового господарства» Василь Богданович Максимів. Чудова людина, добрий керівник, відповідальний, грамотний фахівець лісового господарства.

   Василь Богданович народився 9 червня 1953 року у селі Слобода-Долинська, тепер Долинський район, Івано-Франківська область.

Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «лісоінженерна справа» та Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – «лісове господарство».

Розпочав свою трудову діяльність з 17 серпня 1970 року токарем цеху ДСП Брошнівського лісокомбінату. З 1976 року працював інженером з технічної інформації Брошнівського лісокомбінату, інженером-технологом по лісозаготівлях, старшим інженером по лісозаготівлях, з 1981 року – начальником виробничо-технічного відділу по лісозаготівлях, з 1990 року – заступником директора по лісозаготівлях. З 1995 року Василь Богданович працює у Вигодському держлісгоспі начальником виробничого відділу, а з грудня 1998 по травень 2018 року займає посаду головного лісничого.

За час роботи лісівник здобув авторитет і повагу в колективі завдяки вмінню працювати з людьми.   У роботі проявив себе умілим організатором виробництва, грамотним, ерудованим керівником.

42 роки свого життя він присвятив зеленим легеням Карпат, був лісівником з великої літери, душею та серцем вболівав за майбутнє лісової галузі.

Василь Богданович зарекомендував себе як кваліфікований і принциповий керівник, котрий багато зробив для збереження і примноження лісового господарства.

За свою багатоплідну працю Василь Богданович неодноразово нагороджувався керівництвом почесними грамотами, нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України».

Лісівники Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства висловлюють щирі співчуття родині Василя Богдановича Максиміва та сумують за втратою чудового фахівця та людини.

 

3041190c78775e9

 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg