Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 16 травня 2018 08:52

У Рогатинському лісовому господарстві ліквідовували умовну лісову пожежу

Нещодавно на базі Рогатинського лісництва відбулися спільні пожежно-тактичні навчання працівників лісової охорони та аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-16 УДСНС м.Рогатин.

Основною метою навчань є практичне відпрацювання спільної взаємодії щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві.

Однією з найпоширеніших причин виникнення лісової пожежі є антропогенний фактор, а саме: випалювання населенням сухої рослинності на прилісових ділянках та необережне поводження з вогнем під час відпочинку в лісі.

За тактичним задумом, полум’я поширилося на лісові насадження внаслідок залишеного вогнища відпочивальниками в лісі.

На навчаннях було продемонстровано умовне гасіння лісової пожежі із застосуванням власних сил, коли гасіння здійснюється працівниками лісової охорони, а також із залученням додаткових сил й техніки аварійно-рятувальної служби.

Завдяки чіткій та злагодженій роботі всіх підрозділів загорання було швидко локалізовано та ліквідовано.

Під час навчань були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено якість спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісової пожежі, відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які долучаються до гасіння лісової пожежі.

Зараз на Рогатинщині оголошено третій клас пожежної небезпеки. Лісівники вкотре нагадують краянам, що пожежа – це найбільший ворог лісу, тож будьте обережні з вогнем у лісових масивах!

За матеріалами ДП «Рогатинський лісгосп»

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg