Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 25 квітня 2018 14:51

На Косівщині відбувся обласний семінар керівників учнівських лісництв

24 квітня на базі Пістинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, що на Косівщині, відбувся обласний семінар-практикум керівників учнівських лісництв та відповідальних представників держлісгоспів на тему «Практична природо-охоронна діяльність в учнівському лісництві». У семінарі взяли участь методист Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Леся Вівчарук, методист Косівського РМК Олександра Ставчанська, фахівці екологічної освіти, керівники учнівських лісництв, адміністрація Пістинської школи та лісівники ДП «Кутське лісове господарство».

Розпочався семінар концертом вихованців Пістинської школи. Урочистості продовжилися презентацією навчального закладу, яку провів директор Василь Лаврук.

У ході семінару учасники обговорили питання удосконалення практичної природоохоронної роботи, перспективи відродження шкільних лісництв в умовах децентралізації та форми і методи освітньо-виховної діяльності в учнівському лісництві в аспекті екологічної освіти і виховання.

Керівник учнівського лісництва Пістинської загальноосвітньої школи Тарас Федорчук разом з учнями провів для учасників гурткове заняття на тему «Способи розмноження деревних порід» у кабінеті лісівництва, який облаштували лісівники Кутського лісогосподарського підприємства.

Після практичної частини лісничий ДП «Кутське лісове господарство» Петро Пліхтяк розповів присутнім керівникам про досвід роботи та інноваційні підходи у співпраці лісгоспу із Пістинською школою та провів пізнавальну екскурсію державним підприємством.

Учасники семінару мали можливість оглянути музей-криївку, яку лісівники відкрили минулого року до 75-ої річниці створення УПА.

Нагадаємо, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства станом на 2018 рік налічується 25 шкільних лісництв, із загальною чисельністю біля 500 школярів. Учнівські лісництва Козаківської ЗОШ І–ІІІ ст. м.Болехова, Білоберізької ЗОШ І–ІІІ ст. Верховинської районної ради і Ланчинської ЗОШ І–ІІІ ст. Надвірнянської районної ради у минулі роки завоювали призові місця на Всеукраїнських конкурсах учнівських лісництв у м. Києві.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg