Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 25 квітня 2018 10:34

В Івано-Франківському ОУЛМГ відбулося засідання Громадської ради

 

25 квітня відбулось чергове засідання Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням Олександра Осіпова.

Громадські активісти розглянули 4 питання.

Зокрема, підсумували результати заходів спрямованих на збереження та охорону довкілля.

Секретар Громадської ради Петро Матейко наголосив, що студенти Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника беруть активну участь в організації та проведенні найрізноманітніших екоакцій.

Така співпраця сприяє популяризації серед молоді відповідального та свідомого ставлення до довкілля, прищеплює розуміння важливості культури відпочинку.

У планах Громадської ради підписання меморандуму про співпрацю із Первинною профспілковою організацією ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Такий крок покликаний залучити молодь до бережливого співіснування з природою, адже туристична привабливість Прикарпаття – це не лише мальовничі пейзажі, але й чистота та затишок у карпатських лісах.

 

Під час засідання громадські активісти також обговорили результати співпраці з керівництвом Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та подальші спільні кроки для покращення роботи галузі.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

DSC 3684

DSC 3687

 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg