Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 22 квітня 2018 15:10

В Івано-Франківську мисливські сурми скликають на "Свято лісу"

 

21 квітня в Івано-Франківську на площі перед Краєзнавчим музеєм відбулося «Свято лісу». Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства приурочило його до Дня довкілля та завершення щорічної акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Урочистості розпочали звуки ансамблю «Мисливські сурми» Прикарпатського лісогосподарського коледжу з м. Болехів. З вітальним словом виступив заступник начальника обласного управління Роман Варварук, який повідомив, що лісогосподарські підприємства Івано-Франківського ОУЛМГ цього року в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» залучили до створення лісових культур на площі 65 га понад 2 тисячі осіб, а це учні шкільних лісництв, педагоги, громадські активісти, учнівська та студентська молодь, представники влади та ЗМІ, ветерани лісового господарства та небайдужі громадяни.

«Якщо у минулі роки лісівники зверталися до шкіл, селищних рад за допомогою у посадці лісових культур, то тепер громада сама звертається до лісогосподарських підприємств Івано-Франківського управління, щоб долучитися до створення молодого лісу, до збереження довкілля. Це показник того, що нація змінюється, у дитини і дорослого змінюється ставлення до природи, довкілля та до його збереження і примноження», - зауважив Роман Варварук.

Після офіційного відкриття свято продовжили лісогосподарські підприємства. Лісівники Гринявського лісгоспу Олег Пилип’юк та Іван Мисюга знайомили франківчан з різьбою по дереву і протягом свята створювали дерев’яні скульптури, а також вчили дітей майструвати шпаківні. Горді юні майстри з радістю несли додому зроблений власноруч будиночок для птахів та обіцяли розмістити його на подвір’ї.

Працівники Галицького національного природного парку знайомили франківців з їстівними та неїстівними грибами, червонокнижними видами, особливостями тварин, Надвірнянське підприємство презентувало виставку рослин та дарів лісу, Брошнівський лісгосп розповідав про Червону книгу України та види, занесені до неї.

У гостинних калушан франківці дегустували варення з лісових ягід та чар-зілля від Баби-Яги. Маленькі учасники свята з радістю розмальовували лісових звірів та робили лісові листівки.

Івано-Франківський селекційно-насіннєвий центр презентував виставку декоративних рослин, а у наметі Солотвинського лісгоспу кожен охочий міг посадити власне дерево і забрати його з собою.

Чималу увагу дітей привертав виставковий намет ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист», де можна було дізнатися про проблеми всихання дерев, хвороби насаджень, їх шкідників.

Тим часом, на площі під гучну музику не припинялися розваги для дітей з Лісовими Тролями та Бабою-Ягою. Так лісівники Прикарпаття дякували усім, хто долучився до весняної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 2434

DSC 2474

DSC 2475

DSC 2506

DSC 2526

DSC 2564

DSC 2646

DSC 2649

DSC 2796

DSC 2814

DSC 3316

 

 

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg