Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 18 квітня 2018 10:55

Держслужбовці долучились до посадки молодого лісу у Тисменицькому лісництві

17 квітня держслужбовці долучились до посадки молодого лісу у Тисменицькому лісництві.

Нові лісові культури висаджували голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, працівники апарату, окремих відділів районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради.

«Ми щорічно долучаємось до весняної лісокультурної кампанії, яку проводить Івано-Франківське лісове господарство. Сьогодні висадили понад 1300 саджанців модрини європейської на площі 0,3 га», – розповів Іван Семанюк.

Головний лісничий ДП «Івано-Франківське лісове господарство» Петро Іванович Адамчук нагадав учасникам заходу про основні правила посадки молодого дерева та наголосив, що весняна посадка лісу як жнива, її необхідно проводити вчасно та з відповідальністю.

«У Тисменицькому районі ми вже створили 25 га нових насаджень, зокрема у Тисменицькому лісництві 2,5 га. На ділянці, яку заліснили спільно із місцевою владою, вирішили посадити чисті ряди модрини європейської, адже це технічно цінна швидкоростуча порода. На вказаній ділянці посадка не є плановою, але рубка тут закінчена, площа очищена, тому слід садити лісові культури, щоб не залишати на літо на задерев`яніння», - додав Петро Іванович.

Нагадаємо, що під час весняної лісокультурної кампанії працівники державного підприємства Івано-Франківський лісгосп створять новий ліс на площі 46 га.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg