Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 18 квітня 2018 06:29

У Ланчинській ОТГ школярі оновили сквер

Нещодавно школярі та керівництво Ланчинської ОТГ оновило сквер імені Юрія Шкрумеляка, посадивши у ньому молоді дуби та липи. Представники селищної ради вже не вперше співпрацюють з лісівниками Делятинського лісового господарства. У минулому році алею Небесної сотні мешканці об’єднаної громади висадили у парку імені Б. Хмельницького. А це 120 молодих саджанців.

Напередодні Дня довкілля, яке світ відзначатиме 21 квітня, школярі вирішили оновити молодими дубами та липами сквер, що носить ім’я славного земляка, січового стрільця, поета, перекладача.

Головний лісничий Делятинського лісгоспу у вступному слові зазначив, що «висаджування молодих дерев у сквері – це свого роду формування історії. Адже в минулому нащадки з гордістю зможуть сказати, що це дерево посадив мій батько».

Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович подякував лісівникам за те, що долучилися до ініціативи громади та нагадав дітям, що дерева у сквері імені Ю.Шкрумеляка висаджені 60 років тому. «Це вже історія. А сьогодні тут ви продовжуєте її, насаджуючи молоді дуби та липи», – підсумував Володимир Попович.

Перед посадкою лісівник присутніх ознайомив з технологією посадки саджанців.

Загалом діти і дорослі висадили понад 50 молодих дубів і лип.

DSC 1184

DSC 1197

DSC 1209

DSC 1226

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg