Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 02 лютого 2018 13:48

Петро Петросаняк – «Відмінник лісового господарства України»

 

Державне агентство лісових ресурсів України нагородило головного інженера ДП «Гринявський лісгосп» Петра Дмитровича Петросаняка відзнакою – нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України».

Нагороду вручили з нагоди Дня Соборності України за багаторічну сумлінну працю в галузі, особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності ведення лісогосподарського виробництва Івано-Франківщини.

Трудову діяльність Петросаняк Петро Дмитрович розпочав у 1985 році у Красноїльському лісництві Верховинського МКЛ. Освіту отримав у Львівському лісотехнічному інституті за спеціальністю «Лісоінженерна справа».

З 1987 по 1989 рр. служив у лавах Радянської армії. За свою трудову діяльність Петро Дмитрович працював майстром із лісозаготівлі у Верховинському лісокомбінаті, пізніше інженером з лісокористування. А з січня 1998 року і досі працює головним інженером ДП «Гринявський лісгосп».

Петро Дмитрович за час роботи зарекомендував себе як висококваліфікований спеціаліст, відмінний організатор виробництва, грамотний керівник, який вміє працювати з людьми, енергійний, принциповий, вимогливий до себе та до підлеглих. Йому притаманне почуття відповідальності за доручену справу. Користується заслуженим авторитетом у колективі.

Окрім основного напрямку діяльності з ведення лісозаготівель, реалізації  та переробки деревини, Петро Дмитрович також багато працює в напрямку розширення дорожньої сітки, що полегшує рух транспорту у важкодоступних місцях, а це в свою чергу дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення і охорони лісу, виконання протипожежних заходів, полегшує умови проживання місцевого населення.

Тож вітаємо Петра Дмитровича із заслуженою відзнакою та бажаємо плідної праці, успіхів у всіх добрих справах і починаннях та подальших висот у розвитку лісівничої галузі.

 

foto petrosanjak p.d.

viber image

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg