Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 25 січня 2018 15:29

Руслан Осташук взяв участь у підсумковій колегії Держлісагентства

У Державному лісовому агентстві лісових ресурсів відбулася колегія за підсумками господарсько-фінансової діяльності підприємств за 2017 рік.

Одним із питань засідання було обговорення стану ведення лісового господарства.

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час колегії наголосив, що необхідно активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в постійне користування лісогосподарським підприємствам.

«Правовстановлюючі документи на землю (речові права на земельні ділянки) оформлені на 3,6 млн га, що становить 47%. Окрім того, на земельні ділянки загальною площею 1,5 млн га (20%) укладено договори на виготовлення документів», повідомив Володимир Бондар.

Загалом великі обсяги робіт з виготовлення документів виконані в УкрНДІЛГА, Чернігівському, Житомирському, Хмельницькому, Рівненському, Вінницькому облуправліннях лісового та мисливського господарства.

«Оформлення правовстановлюючих документів на землі є дуже важливим. Ви та директори лісгоспів мають віднестися до цього з повною відповідальністю», наголосив заступник Голови Держлісагентства.

За 2017 рік правовстановлюючі документи виготовлені на площу 134 тис. га. Найбільше виготовили документів Рівненське, Волинське і Вінницьке облуправління.

Володимир Бондар також зазначив, що минулий рік, як і два попередніх, був надто складним внаслідок критичної ситуації з бюджетним фінансуванням. Це не дозволило низці лісгоспів південних та східних областей у повному обсязі виконати заходи, пов’язані з розширеним відтворенням лісів та їх охорони.

«Одним з основних завдань Держлісагентства є лісовідновлення та лісорозведення. У минулому році облуправління лісового та мисливського господарства забезпечили виконання завдань з відтворення лісів на площі 53,2 тис. га та відновили ліси на минулорічних зрубах. Висівання та садіння лісу на землях лісогосподарського призначення виконано на площі 34,7 тис. гектарів, що становить 110% до річного плану. Завдання зі створення нових лісів виконано на 95% (1,7 тис. га), що пов’язано з неможливістю його виконання на Півдні та Сході України. Окрім того, до лісовідновлення зараховано 18,5 тис. га природного поновлення, що становить 100% до річного завдання», повідомив заступник Голови відомства.

Також лісівники обговорили питання роботи лісогосподарських підприємств у зв’язку з дією Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Володимир Бондар повідомив, що наразі розпочата співпраця з Мінприроди щодо напрацювання алгоритму дій.

За матеріалами Держлісагентства

88

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg