Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Неділя, 21 січня 2018 21:39

Обласне управління вітає з 90-літтям ветерана лісової галузі Антона Йосиповича Островського

 

«Той, хто любить паростки кленові,

Хто діброви молоді ростить,

 Сам достоїн людської любові,

Бо живе й працює — для століть!»

М. Рильський

Шановний Антоне Йосиповичу!

Колектив Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства вітає Вас з таким поважним ювілеєм. Дякує за відданість людям і лісу, за мудрість, за навчання, яке передавали не одному поколінню лісівників.

90-ліття у межах людського життя – це поважний вік, сповнений великих звершень, плідної праці, напружених, але радісних буднів. Це чудова нагода говорити про гідний досвід, осмислити досягнуте.

Славний ювіляре, за багато років роботи у лісовій галузі Ви були справжнім професіоналом, відзначалися компетентністю, добротою, умінням працювати з людьми. Увесь ваш життєвий шлях – приклад вірного та сумлінного служіння прикарпатському лісу, обраній справі.

Високоосвічений, простий керівник, Ви завжди були хорошим наставником для багатьох молодих лісівників, передавали не тільки свій досвід, але й любов до лісу і до людей. І сьогодні, не зважаючи на такий поважний вік, Ви цікавитеся, як живеться карпатським лісам, як працюється колегам-лісівникам, пильно стежите за розвитком лісової галузі.

За наполегливу працю та успіхи у лісовому господарстві Ви відзначені численними нагородами, грамотами, почесними знаками та медалями, званням «Заслужений лісовод України». Ці нагороди – це увага, слова вдячності від усього карпатського народу, від друзів, колег, знайомих, рідних. Ваша лісівнича діяльність не пройшла даремно, адже у карпатських лісах залишилася велика частка вашої праці та серця.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, гострого розуму, наснаги, нехай доля дарує ще багато світлих літ у родинному колі, а людська увага зігріває душу.

З повагою, Руслан Осташук

kak2 1

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg