Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 20 грудня 2017 17:23

Івано-Франківський лісовий селекційно-насіннєвий центр пропонує франківчанам придбати ялинку в горщику

 

Різдвяні свята вже близько, а яке свято без живої ялинки! Державне підприємство «Івано-Франківський лісовий селекційно-насіннєвий центр» ось уже декілька років поспіль спеціально до новорічних свят вирощує зелені красуні у горщиках. 

Придбати зелених красунь у горщиках франківчани зможуть 21 та 23 грудня з 10.00 до 15.00 на вул. Шпитальній поблизу ялинкової ярмарки, а також в Івано-Франківському лісовому селекційно-насіннєвому центрі, що в с. Остриня Тлумацького району (по дорозі на Тлумач, у Клубівцях).

Вартість ялинки в горщику до 1 м – 150 грн, 1,1-1,5 м – 160 грн, більше 1,5 м– 180 грн.

Після свят дерево можна висадити у лісі чи у себе на подвір'ї.

Щоб новорічна красуня милувала око усі різдвяні свята, а далі продовжила своє «життя» у відкритому ґрунті, потрібно дотримуватися певних рекомендацій.

Ялинку в горщику не можна ставити біля батереї. Новорічна красуня полюбляє прохолоду, тому після свят її потрібно винести на балкон, терасу або в інше прохолодне місце.

Під час свят контейнер з деревцем слід помістити у кашпо або відро з дренажем та водою, яку час від часу доливають, підтримуючи відповідну вологість повітря.

Поливати ялинку потрібно двічі на тиждень відстояною водою кімнатної температури.

Під час новорічних свят підживлювати дерево не варто. Добриво і тепло спричинять небажаний ріст нових пагонів, що можуть обмерзнути на холоді.

Після новорічних свят зелену красуню потрібно винести на балкон. Варто стежити, щоб у сильні морози у горщику не промерзла земля.

Навесні деревце можна висадити у ґрунт. Ялинка любить тінь та кислу землю (торф, пісок, суглинок – 1:1:1). Виростає досить високою, що варто врахувати при виборі місця висаджування.

 

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

6 main ukr

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg