Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 24 листопада 2017 07:23

Представник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства взяв участь у міжнародному обговоренні проблем незаконної вирубки та торгівлі лісом

 

Начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Поціхович взяв участь у навчальному тренінгу «Незаконна вирубка і торгівля лісом», що відбувся на базі Міжнародної Правоохоронної Академії (ILEA) у м. Будапешт (Угорщина). Навчання проводилися для представників правоохоронних та контролюючих органів із України, Косово та Албанії. Організатор заходу Міністерством юстиції США за підтримки Посольства США в Україні.

Протягом п’яти днів для учасників курсу проводили практичні заняття щодо застосування міжнародного та національного законодавства – Закону Лейсі, Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори (CITES), що перебувають під загрозою зникнення, методів ідентифікації деревини та запобігання незаконній торгівлі деревиною.

Представники Косово та Албанії виступали та обмінювалися досвідом. Начальник відділу лісового господарства ІФОУЛМГ Роман Поціхович доповів про облік деревини в Україні.

Спікери навчань Патрік Дагган, Шейлі Гарднер, Білл Мікл, Джан Вереміс особливо акцентували увагу присутніх на важливості міжнародної співпраці у запобіганні незаконній рубці та торгівлі лісом. Крім того, світові експерти високо оцінили облік деревини в Україні, що здійснюється на трьох етапах: при лісовпорядкуванні, відведенні насаджень, заготівлі та вивезенні деревини.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

ПОЦ

 

 

IMG 7224

IMG 7205

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg