Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 21 листопада 2017 14:28

В Івано-Франківському ОУЛМГ відбулось засідання Громадської ради

 

21 листопада відбулось планове засідання нового складу Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Громадські активісти перш за все обговорили проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». В обговоренні також взяв участь голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігор Хомишин, який ознайомив присутніх з особливостями Стратегії та ризиками її затвердження.

«20 листопада на зборах профспілкового активу ухвалили рішення відстоювати лісову галузь усіма можливими законними шляхами», – наголосив він.

Члени Громадської ради під час обговорення підсумували, що схвалений Кабміном проект Стратегії не погоджений з громадськістю, предметно не обговорений з фахівцями та працівниками лісової галузі, тому повинен бути негайно скасований.

Крім того, Громадська рада затвердила текст звернення до начальника Івано-Франківського ОУЛМГ  Руслана Осташука, з приводу забезпечення участі представників Громадської ради в роботі управління: участь в оперативних, селекторних, планових та позапланових нарадах, які проводяться керівником управління та його структурними підрозділами на підставі положення «Про громадську раду при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства».

 

IMG 8337

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg