Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 08 листопада 2017 12:48

На Прикарпатті триває будівництво лісових доріг

З метою покращення господарської діяльності державного підприємства за період з 2010-2017 рр. Гринявський лісгосп збудував та здав у експлуатацію 29 км лісових автомобільних доріг, 15 мостів загальною довжиною 158 м, 139 м підпірних стінок, провів поточний ремонт 46 км існуючих доріг. Зокрема у цьому році лісівники збудували 3 км доріг у Гостівецькому лісництві та провели ремонт 24 км існуючих лісових доріг.

Будівництво нових лісових доріг дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення та охорони лісу, виконання протипожежних заходів, доступ до віддалених ділянок, де є необхідність заготівлі перестиглого лісу, на місці якого шляхом природного поновлення та посадки лісових культур виростає молодий ліс. Також це полегшує умови проживання місцевого населення, пересування на лісових дорогах відвідувачів лісу – туристів, збирачів грибів, ягід.

Головний інженер ДП "Гринявський лісгосп" П. Д. Петросаняк переконує, що будівництво нових лісових доріг здійснюється не долинними ходами вздовж русел гірських потоків, як вони прокладались раніше, а згідно з сучасними  європейськими вимогами – по схилу гори. А це означає, що термін їх експлуатації буде значно довшим та ефективнішим.

Нагадаємо, підприємствами Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства заплановано у поточному році збудувати та капітально відремонтувати 63 км лісових автомобільних доріг (38 км доріг збудувати; 25 км доріг відновити капітальним ремонтом).

Станом на жовтень 2017 року підприємствами Івано-Франківського ОУЛМГ збудовано 39 км земельного полотна та облаштовано 27 км доріг. Капітально відремонтовано 25 км лісових доріг.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg