Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 30 жовтня 2017 13:21

До Дня автомобіліста у Гринявському лісгоспі відкрили службове приміщення автоколони

В селі Устеріки працює автоколона ДП «Гринявське лісове господарство». Тут налічується 16 одиниць автотехніки, 9 з них – призначені для перевезення лісу.

Вивезення лісоматеріалу проводиться з восьми лісництв. В залежності від місця знаходження верхніх складів, відстань до нижнього складу в Устеріках доводиться долати від 25 до 65 кілометрів.

Умови вивезення деревини досить важкі через складні гірські автодороги з крутими підйомами та спусками і відсутністю гравійного покриття на дорогах загального призначення.

Тому водіям, які постійно знаходяться в напружених умовах праці, на передодні Дня автомобіліста створені умови для відпочинку після важкого робочого дня.

Кожен водій після виснажливих рейсів може завітати до будинку, що збудований на території автоколони та скористатися кухнею, їдальнею, прийняти душ, висушити одяг та відпочити у спальних кімнатах.

Окрім того, підприємство не забуває про своїх колишніх працівників. Важка біда спіткала колишнього працівника автоколони Івана Чокинюка, який зараз він перебуває на лікуванні в онкодиспансері. Автоколона і адміністрація лісгоспу допомагає фінансово і морально підтримує колегу.

Дирекція лісгоспу виділила кошти на лікування, а  всі працівники автоколони віддали отримані з нагоди свята премії.

За матеріалами прес-служби Гринявського лісгоспу

управління 3

управління 2

управління

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg