Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 30 жовтня 2017 12:51

Працівники Гринявського лісгоспу відвідали Міжнародний фестиваль гірських професій

 

Працівники ДП «Гринявський лісгосп» відвідали Міжнародний фестиваль гірських професій, який відбувся у селі Мигове Вижницького району. Фестиваль об’єднав представників різних професій з Франції, Польщі, а також Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. За доброю традицією шанованих гостей зустрічали під звуки оркестру та з хлібом.

За словами представників французької делегації, найбільшим успіхом даного фестивалю є обміни досвідом, знаходження нових знайомств і закріплення нових дружніх відносин.

Міжнародний фестиваль гірських професій засновано у 1994 році у Франції та проводиться почергово у місті Шамбері (Франція) та країні, яка має гірські території. Попередньою країною, яка проводила фестиваль була Румунія, минулого року він відбувся у Франції.

На теренах України фестиваль проводиться вперше.

Голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук подякував всім, хто долучився до участі у цьому фестивалі та висловив переконання, що круглі столи, дискусії та конференції дадуть змогу налагодити партнерські стосунки між представниками органів влади, фахівцями гірських професій, обмінятися досвідом щодо гірських ремісничих професій.

В рамках події було проведено круглий стіл на тему: «Туризм - як чинник економічного розвитку регіону: кращі практики, віхи, перспективи». Привітала учасників заходу генеральний консул Румунії в місті Чернівці Елеонора Молдован.

Учасники круглого столу обговорили питання як розвивати гірські території, як зацікавити туристів, важливим питанням було стан та перспективи розвитку інклюзивного туризму в Україні тощо. Під час панельних дискусій обговорено Стратегію розвитку Карпатського регіону та розширення співпраці з ЄС. На завершення першого фестивального дня на учасників чекала фольклорна програма «Гуцульські забави».

оттак

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg