Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 24 жовтня 2017 12:38

Прикарпатські лісничі взяли участь у виїзному семінарі

 

Днями на території ДП «Вигодський лісгосп» відбувся виїзний семінар головних лісничих Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Під час семінару Олексій Голубчак вкотре наголосив, що ведення  лісового господарства в області відбуватиметься тепер виключно на засадах наближеного до природи лісівництва.

Основою такого підходу є застосування переважно вибіркової та поступової  систем господарювання, природозберігаючих технологій лісозаготівель, як кіньми, так і сучасними, повітряно-трелювальними установками.

Саме тому в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зупинили виписку суцільних рубок (окрім рубок головного користування).

Учасники семінару відвідали Людвиківське лісництво, де проводиться вибіркова  лісовідновна рубка з використанням  канатної дороги MOZ 300. Така техніка для трелювання деревини є вимогою часу, адже вдосконалює процес лісозаготівлі  та спеціально сконструйована для гірських умов.

Прикарпатські лісничі також оглянули ділянки, на яких проводиться  прохідна рубка та вибіркова рубка головного користування.

Ознайомились із майстерською дільницею Шевченківського лісництва, де вирощують садивний матеріал із закритою кореневою системою та в закритому середовищі.

Впродовж семінару лісівники обмінювались досвідом ведення екологічно-орієнтованого  лісового господарства, яке забезпечить сталий розвиток Карпатських лісів.

 

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 2880

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg