Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 18 жовтня 2017 08:13

Відбулося чергове засідання Науково-технічної Ради Галицького національного природного парку

Нещодавно відбулося XІХ засідання Науково-технічної Ради Галицького національного природного парку.

В роботі Науково-технічної Ради (НТР) взяли участь відомі науковці та галузеві фахівці.

Відкривав засідання директор Галицького національного природного парку, голова НТР Гайдук Олег Ярославович. Він  розповів про необхідність внесення змін до складу НТР Галицького НПП. Після виступу до складу науково-технічної ради ввели нових членів:Замороку А.М., Голубчака О.І. та Поціхович Р.І., а також обрали нового заступника - Бучка В.В. та вченого секретаря - Замороку А.М.

Розглянули та погодили питання природоохоронних заходів пов’язаних із поліпшенням санітарного стану лісів на об’єктах природно-заповідного фонду (ПЗФ), що входять до складу лісових господарств Івано-Франківської області.

Наступним до розгляду було питання про погодження природоохоронних заходів пов’язаних з вирубкою деревини у Галицькому НПП. (доповідав начальник відділу лісового господарства охорони та відтворення екосистем Витвицький П.Г.).

Обговорено питання про оптимальну чисельність диких тварин на об’єктах ПЗФ.

Узгоджено механізм зміни цільового призначення лісів з метою розширення площ вольєра в Центрі реабілітації диких тварин (доповідач Радчук Т.В.).

Підсумком Науково-технічної Ради стало прийняття рішень, якими погоджено плани діяльності Галицького національного парку, а також проекти лімітів лісогосподарських робіт на ділянки, що відносяться до природно-заповідного господарства фонду, тощо.

За матеріалами прес-служби Галицького НПП

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg