Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 05 жовтня 2017 11:48

Вивчали досвід сусідів: делегація Хмельницького ОУЛМГ завітала до Вигодського лісгоспу

Делегація керівників, головних лісничих та спеціалістів підвідомчих підприємств і спеціалістів Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства,  на чолі з начальником управління П.С.Пешком,  відвідала ДП “Вигодське лісове господарство” Івано-Франківського ОУЛМГ.

Метою  поїздки був обмін досвідом у питаннях лісокультурного виробництва, лісового насінництва та розсадництва.

ДП “Вигодське лісове господарство” – це 60 тис. га лісів, 12 лісництв, нижній склад, автоколона, форельне господарство. А працює в цьому передовому колективі 400 чоловік.

Гості із Поділля детально ознайомилися з Шевченківським лісництвом: відвідали майстерську дільницю з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою та в закритому середовищі. Тут вирощують модрину європейську, бук лісовий, ялицю білу, сосну звичайну, жорстку та кедрову, дугласію (псевдотсугу) тисолисту. Делегація оглянула й теплицю з різноманітним декоративним посадковим матеріалом у контейнерах.

У лісництві діє тепличне господарство, побудовано багато коробів для вирощування садивного матеріалу в закритому середовищі. Тут використовують холодильну установку для зберігання посадматеріалу, адже посадка досить розтягнута в часі, оскільки у гірській місцевості  різні погодні та кліматичні умови на різних лісокультурних ділянках.

Посадматеріал із закритою кореневою системою зараз вирощують у мішечках, пошитих на замовлення з агроволокна найменшої щільності. Це дає змогу кореневій системі дихати та пробиватися крізь стінки мішечка, який виготовлений з більш екологічного матеріалу (до цього використовували  поліетиленові мішечки).

Посадковий матеріал, вирощений у  лісництві з надлишком, із задоволенням купують  підприємства Івано-Франківського та інших  обласних управлінь.

Лісівники Хмельниччини  навчилися новому, поділилися власним досвідом  та зміцнили комунікацію між спеціалістами областей.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

IMG 2271

IMG 2251

IMG 2229

IMG 2315

IMG 2320

IMG 2339

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg