Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 03 жовтня 2017 05:59

У Житомирі урочисто відкрили всеукраїнські змагання юних лісівників

Відкриття змагань проводили на базі Житомирського національного агроекологічного університету. Перед початком гості та учасники змогли оглянути та оцінити презентаційні матеріали шкільних лісництв з усієї України. У цьогорічних змаганнях участь бере 23 команди. Загальна кількість учасників – 150 чоловік. 

У своєму вітальному слові очільник обласного управління лісового і мисливського господарства Андрій Куринськи наголосив на значущості діяльності шкільних лісництв, їхній виховній, екологічній, профорієнтаційній та соціальній ролі, а також додав: «Нехай не всі стануть лісівниками, але людьми виростуть достойними, закоханими у природу та її велич!»

Всеукраїнський етап змагань  цього року проходить на базі Житомира, оскільки минулого року саме наші юні лісівники (Баранівське шкільне лісництво) вибороли перемогу у змаганнях. Призовий фонд зльоту доволі солідний. Володарі гран-прі отримають квадрокоптер. Золото, срібло та бронза – ноутбуки, мультифункціональні системи та відеопроектор відповідно. Сьогодні юні лісівнки захищають науково-дослідницькі роботи на базі минулорічного переможця у Баранівці. 

А вже завтра учасники змагань з усієї України візьмуть участь у безпрецедентній акції – закладанні Алеї єдності лісівників. 

Варто зазначити, що на території області діє 25 шкільних лісництв, лісовою наукою охоплено 574 учня.

Шкільне лісництво – це форма виховання в учнів дбайливого, екологічно і економічно обґрунтованого, соціальноактивного ставлення до природи, її вивчення і пізнання, поглиблення знань підлітків у галузі лісового господарства та екології. Щорічно у кожному шкільному лісництві займається 20-25 учнів, ще 50-70 учнів долучається до робіт по відтворенню та дослідженню лісу. 

За шкільними лісництвами закріплено понад 8 тисяч гектарів лісу. Щорічно дітки висаджують ліс на площі понад 300 гектарів.

Головне завдання шкільного лісництва –  виховати розумного, дбайливого, люблячого господаря лісу. 

школа

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg