Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 02 жовтня 2017 07:07

Під головуванням Президента України в Івано-Франківську відбулась нарада з питань розвитку лісового господарства

 

Під головуванням Президента України Петра Порошенка в Івано-Франківську відбулась нарада з питань удосконалення державної політики у сфері лісового та мисливського господарства.

«Сьогодні нам потрібно об’єднати наш потенціал і сформувати чіткі і правильні рішення щодо захисту лісів України», - переконаний Петро Порошенко.

Перш за все глава держави нагадав, що підписав закон, який значно підсилює кримінальну відповідальність за незаконну вирубку дерев та чагарників у лісах. Дія закону, зокрема, поширюється на «чорних» лісорубів та професійних лісівників.

Також Президент наголосив на потребі неухильного дотримання законодавства при користуванні мисливської зброї та звернув увагу правоохоронців на неприпустимість використання такої зброї без відповідних ліцензій.

Глава держави переконаний, що стандарти лісової галузі мають бути єдиними для лісових господарств і інших відомств: Міністерства оборони, Міністерства аграрної політики та підприємств комунальної власності. Зокрема, Петро Порошенко наголосив на необхідності запровадження електронної системи обліку деревини, яка уже запроваджується у держлісгоспах, у всіх без виключення лісових угіддях країни. Адже система дозволяє кожному громадянину України у будь-який момент в режимі он-лайн дізнатись про походження деревини.

«Кожна колода або партія деревини повинна бути облікована та мати спеціальну бирку», - переконаний Президент.

До пріоритетних напрямків державної політики в сфері охорони навколишнього середовища сьогодні належить розвиток природно-заповідної справи. Зокрема, глава держави акцентував на проблемі плутанини меж заповідників і парків та закликав до спільної роботи над її вирішенням.

Окрім цього, Петро Порошенко наголосив на необхідності проаналізувати ефективність дії мораторію на вивіз лісу-кругляка. Адже переконаний, різкого розвитку українських деревообробних підприємств у зв’язку з запровадженням мораторію не відбулось.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 9044

DSC 8863

DSC 8866

DSC 8874

DSC 8925

DSC 8930

DSC 8935

DSC 8945

DSC 8955

DSC 8985

DSC 9023

DSC 9066

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg