Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 08 вересня 2017 11:34

Члени Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ передали волонтерську допомогу в зону бойових дій

Сьогодні, 8 вересня, члени Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства передали волонтерську допомогу представникам ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» для її подальшого відправлення в зону АТО.

1

«Хочу окремо подякувати всім небайдужим громадянам, які фінансово долучилися до збору необхідної суми! Сьогодні ми зробили свій невеличкий внесок задля збереження життя та здоров’я захисників нашої вітчизни», - зазначив Петро Матейко, секретар Громадської ради.

Спільними зусиллями активістам вдалося закупити необхідні речі та предмети вжитку, перелік яких був визначений самими захисниками. Зокрема, за зібрані кошти було закуплено: шини, ланци, пильники та масло для бензопил, триста пар шкарпеток, 30 балаклав, продукти харчування, засоби гігієни та інше. Окрім цього, частину коштів було спрямовано на ремонт транспортного засобу, який здійснюватиме бойові виїзди на передовій.

«Сьогодні, як ніколи, важливо долучитись до волонтерського руху, адже наближається похолодання і вже не за горами зима. Тому ми повинні завчасно подбати про те, щоб наші воїни мали все необхідне для забезпечення максимально комфортних умов несення служби в зоні АТО», - каже керівник ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» Ігор Лукинів.

1 3

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg