Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 08 серпня 2017 10:34

У Галицькому національному природному парку встановили круглодобове чергування, щоб не допустити пожеж у лісі

Надворі встановилась суха спекотна погода і після прохолодних липневих днів з помірними дощами, виникла небезпека лісових пожеж. Особливо тепер, коли люди, шукаючи прохолоди і гарного відпочинку, потягнулись не тільки до води, а й до лісового затінку.

Знову звертаємо увагу шановних читачів до небезпеки виникнення лісових пожеж та їх профілактики та інформує про посилення готовності до пожежно-небезпечного періоду – 2017 в Галицькому національному природному парку.

Згідно телефонограми обласного управління лісового і мисливського господарства в Івано-Франківській області та відповідного наказу директора парку О.Я.Гайдука від 2 серпня, всі підрозділи служби охорони Природно-Заповідного Фонду встановили круглодобове чергування працівників ПЗФ в лісових обходах, конторах лісництв та конторі парку.

Зобов’язано: привести у готовність протипожежний інвентар; повідомляти про випадки випалювання сухої рослинності на сільгоспугіддях та пасовищах місцеву владу та ДСНС для ліквідації і притягнення винних осіб до відповідальності.

Дирекція парку звертається до населення району туристичних груп з розумінням утриматись від відвідування лісових масивів для відпочинку в цей критичний пожежно-небезпечний період та інформує про перекриття шлагбаумами в’їздів до них на цей час.

Ліс — наше багатство і недопустиме його знищення непередбаченим вогнем. Тож оберігаймо «зеленого друга» від пожеж, щоб завжди милуватися його красою, знаходити затишок і прохолоду під його кронами, дихати свіжістю на повні легені.

Адміністрація Галицького НПП закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не допускати виникнення лісових пожеж.

Пам’ятаймо! Окрім шкоди, що буде завдана довкіллю та здоров’ю людей, порушник нестиме відповідальність за свої дії перед Законом.

За матеріалами прес-служби Галицького НПП

fire season 2

 

fire season

fire season 3

fire season 4

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg