Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 03 серпня 2017 12:35

Руслан Осташук взяв участь у роботі комісії з приводу значного підвищення температури повітря в області

Упродовж кількох днів на Прикарпатті спостерігається значне підвищення температури. Як підсумок, спека загрожує не тільки виникненню надзвичайних ситуацій, а й стає загрозою здоров’ю людини. Про наслідки підвищення температури та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій говорили сьогодні під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Участь у роботі комісії взяв і начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського госодарства Руслан Осташук.

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук наголосив на важливості інформування жителів Прикарпаття щодо дотримання правил поводження у спекотні періоди та про дотримання санітарних норм.

«Першочерговим завданням сьогодні є убезпечити громадян від харчових отруєнь, сонячних та теплових ударів, а також упередити виникнення надзвичайних ситуацій. Для цього через засоби масової інформації потрібно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язкового дотримання правил пожежної безпеки, введення обмежень дорожнього руху та поведінки людей в умовах аномальної температури», - зазначив Олег Гончарук.

Варто зазначити, що очільник області наголосив на необхідності перенесення початку сезону полювання в області. Зайнятися улюбленою справою мисливці зможуть на два тижні пізніше. У випадку зниження температурного режиму, сезон полювання відкриють відповідно до терміну.

IMG 9931 (1)

IMG 9934 (1) (1) (1)

IMG 9936 (1) (1) (1)

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg