Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 02 серпня 2017 10:46

Посольство Ізраїлю запрошує українських фахівців на курси з лісового господарства

Посольство держави Ізраїль повідомляє про оголошення конкурсу на отримання стипендій MASHAV для навчання за програмами професійної підготовки в Ізраїлі за наступними напрямками:

- політика і стратегії розвитку господарства в посушливих і напівпосушливих регіонах;

- розвиток лісового господарства та лісове планування;

- екосистеми та відновлення біологічного різноманіття;

- сталий розвиток сучасного високотехнологічного сільського господарства в посушливих регіонах, екологічний туризм в посушливих зонах та інше.

Цей курс є російськомовним, строки навчання з 29 жовтня по 17 листопада 2017 року в м. Кібуці Шфаїм, Ізраїль. Також учасники курсу отримають унікальну можливість відвідати VI Міжнародну конференцію «Drylands, Deserts and Desertification 2017».

Стипендії для навчання в Ізраїлі надаються на конкурсній основі та повністю покривають витрати на проживання, харчування та навчання протягом курсу. Транспортні витрати не покриваються.

Базові вимоги до учасників: вільне володіння російською мовою; досвід роботи за тематикою курсу від трьох років; вітається подання документів від представників профільних державних установ та недержавних організацій. Пакет супроводжуючих документів та аплікаційну форму необхідно відправити у вигляді сканкопії на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в термін до 15.09.2017

Ознайомитись з правилами участі у конкурсі та переліком необхідних документів можна на сайті Посольства Ізраїлю http://bit.ly/2syY05b 

photo 2017 08 01 17 19 47

За матеріалами прес-служби Мінагрополітики 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg