Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 24 липня 2017 10:24

Працівники Калуського лісгоспу опановували вимоги стандарту FSC системи ведення лісового господарства

Днями відбулося щорічне навчання працівників лісового господарства "Лісова сертифікація" на базі "Укрцентркадриліс". Представники сертифікованих господарств із різних регіонів опановували вимоги стандарту FSC системи ведення лісового господарства разом із працівниками FSC Україна, досвідченими експертами і аудиторами.

Особливістю навчання цього року стало збільшення часу на практичну підготовку та роботу в малих групах із ситуаційними завданнями, які відображають гострі та актуальні питання веденя лісового господарства відповідно до вимог міжнародного стандарту FSC.

До навчання приєдналися Євгенія Кременецька, представниця від "Товариства лісової сертифікації в Україні", Оксана Станкевич, представниця від "Екосфери", та Роман Волосянчук - від міжнародної неурядової організації Всесвітній фонд дикої природи в Україні (англ. World Wildlife FundWWF).

Відбувались плідні обговорення питань мінімізації впливу на довкілля, гарячі диспути з приводу ролі та участі місцевих громад у лісовому господарстві, професійні дискусії щодо виділення лісів особливо цінних для збереження. Дружня та відкрита атмосфера, вільне спілкування й обмін думками сприяли кращому засвоєнню навчального матеріалу. 

Слухачі додатково ознайомилися з програмною розробкою Боярської ЛДС щодо підтримки виконання вимог стандарту лісової сертифікації. 

Останній день навчання для працівників лісового господарства був присвячений знайомству з обєктами високої охоронної цінності в лісах Боярської ЛДС. Учасники отримали можливість познайомитися з лісівничою практикою, яка поряд з підтримкою виявлених екологічних та соціальних цінностей дозволяє здійснювати лісокористування. Прикладом співробітництва з неурядовими організаціями стало створення екскурсійно-туристичного маршруту "Лісові стежки".

За матеріалами прес-служби ДП "Калуський ЛГ"

f

f2

f3

f4

f5

f6

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg