Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 07 вересня 2021 10:54

Створення нових лісів обговорювали на нараді в облдержадміністрації

DSC 9916

Сьогодні, 7 вересня, відбулася нарада голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук з головами райдержадміністрацій та територіальних громад Прикарпаття. У нараді взяв участь Олег Ярошик, т.в.о. начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Олег Ярошик ознайомив учасників наради із дорожньою картою виконання Указу Президента України від 07.06.2021 № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Доповідач зауважив, що державні лісогосподарські підприємства області готові забезпечити садивним матеріалом виконання заходів згідно Указу Президента України зі створення нових лісів на територіях державного лісового фонду та об’єднаних територіальних громад Прикарпаття.

«На сьогодні держлісгоспами ідентифіковано 800 га нелісових ділянок, які не використовуються за цільовим призначенням, і на яких можливе проведення заходів з їх заліснення, – зауважив Олег Ярошик. – За нашими підрахунками, за три роки держлісгоспи забезпечать висаджування понад 13 млн саджанців деревних і чагарникових порід. Враховуючи наявність самозаліснених земельних ділянок та потенціал наявних деградованих і малопродуктивних земель, можна говорити про перспективу збільшення площі лісів Франківщини орієнтовно на 30 тис. гектарів».

Насамкінець, Олег Ярошик зазначив, що реалізація програми «Масштабне заліснення України» можлива завдяки співпраці держлісгоспів, місцевої влади та об’єднаних територіальних громад.

DSC 9875

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg