Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 15 вересня 2020 04:54

У Сопівському ліцеї відкрили новий кабінет лісівництва

Спільними зусиллями лісівників, педагогів, адміністрації ліцею та батьків відкриття вдалося приурочити до нового навчального року. До облаштування кабінету долучилися і юні природолюби, які здобули перемогу у зимовому конкурсі від Івано-Франківського осередку Товариства лісівників України та у подарунок отримали набір інформаційних стендів.

У вступному слові директор ліцею Любов Угринчук зазначила, що дякуючи лісівникам Коломийського держлісгоспу, тепер учні матимуть змістовно оформлену класну кімнату шкільного лісівництва.

Юні сопівські природолюби вже мають чималі здобутки. Завдяки спільній роботі учителя-географа Любові П’ятковській та учителя-лісівника Олега Соколова гуртківці добре себе зарекомендували на фахових районних, обласних та всеукраїнських змаганнях.

«Як директор лісгоспу, бачу бажання дітей і вчителя працювати, розвиватися, досягати успіху, тому з радістю сприяю їхньому пориву, – зауважив Василь Синітович. – Адже робота шкільного лісництва не проходить безслідно – вона залишає у душах дітей глибокий слід поваги й любові до природи».

За учнівським лісництвом закріплено ділянку площею 0,05 га в Сопівському лісництві Коломийсього держлісгоспу. На цій території учні проводять догляди за рослинами, висаджують нові лісові культури, збирають насіння хвойних порід, лікарську сировину, заготовляють корм для зимової підгодівлі звірів. Також дбають про безпеку лісу – у пожежонебезпечний період патрулюють лісові масиви, піклуються про лісових мешканців.

21

20

23

25

24

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg