Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 26 червня 2020 15:01

Лісівники Прикарпаття допомагають у ліквідації наслідків негоди

Працівники державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ продовжують надавати допомогу населенню у районах, що постраждали внаслідок інтенсивних опадів.

До робіт протягом 22-26 червня залучалося понад 2 тисячі працівників лісових господарств області та більше 400 одиниць техніки.

Лісівники надають допомогу працівникам ДСНС, служби автомобільних доріг в організації об’їздних шляхів на ділянках доріг, що постраждали від негоди; забезпечують транспортне сполучення між населеними пунктами, допомагають у буксируванні транспорту із зони затоплення, розчищають автодороги від зсувів ґрунту, прибирають повалені дерева з проїжджих частин.

Працівники лісогосподарських держпідприємств Івано-Франківської області допомагають у забезпеченні населення питною водою, продуктами харчування. Проводять роботи з відкачування води із підтоплених домогосподарств, надають допомогу в укріпленні пошкоджених ділянок дамб, відновленні доріг, підпірних стінок та мостів.

Нагадаємо, на території держлісфонду Івано-Франківської області пошкоджено понад 88 км лісових доріг і 22 мости. Повністю зруйновано 62 км доріг, 28 мостів, 26 трубних переходів, 2 рекреаційні місця та форельний інкубатор. За оперативними даними збитків завдано на понад 48 млн гривень.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg