Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 25 березня 2020 14:28

Лісівники допомагають медикам у боротьбі з COVID-19

Лісівники Франківщини не стоять осторонь проблеми з поширення коронавірусу. З моменту запровадження карантинних заходів, керівники лісгоспів Івано-Франківського ОУЛМГ створили належні умови для працівників, щоб не допустити поширення інфекції.

Співробітників ознайомили з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я та вжили ряд заходів: обмежили прийом громадян з особистих питань та надання адміністративних послуг (всі консультації проводяться у телефонному режимі), по можливості, деяких працівників переведено на дистанційну форму роботи. Працівників, які змушені щоденно перебувати на робочому місці, адміністрації лісгоспів забезпечили одноразовими медичними масками, рукавицями, засобами для дезінфекції рук, а також засобами для обробки робочих поверхонь у приміщеннях.

Працівники лісгоспів Франківщини активно допомагають медичним закладам області. Лісівники Верховинського та Гринявського лісгоспів надали фінансову допомогу у придбанні апарату штучної вентиляції легень для Верховинської районної лікарні. Для Рожнятівської районної лікарні адміністрація Осмолодського та Брошнівського лісгоспів придбала кисневий концентратор.

BIOMED 7F10 1

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg