Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 13 лютого 2020 12:59

Е-аукціони з продажу деревини допоможуть визначити її обсяг в країні та встановити конкурентні ціни, - Андрій Заблоцький

12 лютого відбулася зустріч Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького з представниками деревообробних компаній, які здійснюють обробку дубових лісоматеріалів. На зустрічі обговорили питання запровадження електронних аукціонів з продажу деревини.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png");">? Голова Держлісагентства повідомив, що експериментальний проект дасть можливість визначити весь обсяг деревини та створити конкурентне ціноутворення. У подальшому це сприятиме визначенню балансу деревини, який існує в державі, та плануванню довгострокових інвестицій.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png");">✅ Наразі оприлюднено орієнтовну сортименту структуру заготівлі деревини на 2020 рік по Держлісагентству https://bit.ly/2tUjkI5

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png");">? Представники деревообробного бізнесу загалом позитивно оцінили рішення Уряду щодо запровадження е-аукціонів. За їхніми словами цей крок принесе позитивні результати, якщо правильно ним скористатися.

Також Голова Держлісагентства зазначив, що наразі низка лісогосподарських підприємств перебуває в скрутному стані через відсутність державного фінансування та значне податкове навантаження. «Лісгоспи висаджують ліс, і доглядають за ним, охороняють, заготовляють та реалізують. Це великий цикл. Ми зараз активно займаємося питанням оптимізації структури собівартості, щоб виправити ситуацію», - сказав він.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png");">? Окрім того, учасники зустрічі обговорили низку інших питань, зокрема, щодо сертифікації лісів; механізмів покарання недобросовісних учасників аукціонів, які навмисне завищують ціни на деревину, перекупників деревини; сертифікації походження деревини; створення уніфікованого кабінету деревообробника для зручності подання і отримання документів та ін.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png");">? Було домовлено, що представники деревообробних підприємств нададуть свої пропозиції щодо вдосконалення системи електронних аукціонів та створення чітких правил на ринку деревини.

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg