Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 10 грудня 2019 07:37

Є дорога – нема тривоги

Довго-Полянське лісництво, одне з найвисокогірніших у ДП «Осмолодське лісове господарство». Тут знаходяться вершини гір Петрос, Попад, Паринка, Грофа, Великий Конюсяк і Малий Конюсяк. Схили їхні круті, кам’янисті, часом з виходом на поверхню скельного каменю. Одне слово, умови для зростання лісів досить складні. Як і для ведення планомірного рентабельного, екологічно збалансованого господарювання. Ще порівняно недавно до більшості куточків можна було хіба що долетіти гвинтокрилом, а тепер ми діставалися автомобілем, - розповідає Микола Пуговиця, кореспондент газети «Природа і суспільство».

Сучасна лісотранспортна артерія, створювана в Осмолодському лісгоспі, відкриває доступ до найвіддаленіших стиглих і пристигаючих деревостанів, дає змогу ефективно охороняти насадження, вчасно ліквідовувати пожежі, вогнища хвороб і шкідників, вітровали. Мої супутники показували нові дороги, радо розповідали про облаштування під’їзних шляхів, проміжних складів тощо.

Задоволені лісовими дорогами в глибинку Карпат лісничий Довго-Полянського лісництва Анатолій Шолопак і помічник лісничого Віталій Пліш

Подібне бачив під час відрядження і в інших лісництвах: із 13-ти лише Краснянське та частково Сливківське і Перегінське належать до рівнинних. Гірські ліси займають 85,2% із загальної площі 64,3 тис. га. В минулому базою лісодорожньої мережі тут слугували вузькоколійки, прокладені ще за часів Австро-Угорщини та Польщі, однак за ними, як кажуть, і слід простив. Спершу сильно пошматувала повінь 1969 р., довершила руйнування ще одна – 2008 р. Відтак переключилися на автодороги та мости.

– Найпам’ятніший об’єкт, – ділився спогадами головний інженер лісгоспу Ігор Зварич, – міст при виїзді з Осмолоди, який називають «воротами в Карпати». Він найбільший, заново споруджений після повені 2008 р. Усі мости, які зводили після того, капітальні, металеві, крім одного, що з’явився 2011 р. в урочищі Григітлива Піскава, – він дерев’яний. Має 26 м завдовжки, 4 м завширшки, під’їзну дорогу до нього реконструювали. Чому дерев’яний? Бо метал на той час став надто дорогий. Проте цей міст так само надійний. Берегові опори його зробили на габіонах, тобто в спеціальні сітки заклали камінь і обшили металом, аби в них не забивалися рештки деревини, сміття…

Цікаво, що третина мостів, зведених за останнє десятиріччя, – на річці Лімниці, одній з найчистіших водних артерій не лише України, а й Європи. У 1997 р. басейн її оголошено ландшафтним заказником місцевого значення, лише на території Осмолодського лісгоспу він має площу 1564 га. Як розповів лісничий Дарівського лісництва Іван Павлів, бере початок річка з гори Велика Кіпута.

Ледь не до кінця минулого століття в цьому, а також Різарнянському, Піскавському, Менчільському та Мшанському лісництвах єдиним транспортним засобом залишалася вузькоколійка. Тепер з Осмолоди і майже до межі із Закарпаттям можна дістатися добротною лісовою дорогою. Лісничий Різарнянського лісництва Орест Кушнір просив звернути увагу на те, що переважно в’ється вона паралельно Лімниці, прокладена з відповідними комунікаціями, водоперевипусками. Вздовж дороги викопані канави чи кювети для води, траси освітлені, обіруч їх вирубано кущі та дерева, що підступали близько до полотна. Якість дорожньо-будівельних робіт забезпечена за мінімального впливу на лісове середовище. І не побачити вже такого, щоб механізатори трелювали деревину потоками, щоб через русло переїжджали автомобілі чи трактори.

На сьогодні загальна протяжність відомчих доріг на підприємстві становить 308,6 км, густота їх – 4,8 км на 1 тис. га. Від часу створення лісгоспу 1995 р. проклали 86 км, із них, повторюся, 57 км за останні десять років. А гуркіт техніки в горах не замовкає. Крім лісових трас, майструють капітальні підвісні кладки через річки для місцевого населення та туристів – як, наприклад, у Бистрицькому лісництві, де за ініціативи лісничого Василя Бойка з’єднали своєрідним містком два береги Лімниці. Розгортають перспективне будівництво та ремонт дорожньої мережі в нових, найбільш ресурсних, але важкодоступних урочищах – Сплаї, Кіпута, Росохан… Орієнтир – європейські норми, за яких відстань трелювання деревини не повинна перевищувати півкілометра, курс – на широке впровадження природозберігаючих технологій у лісі, що можливо лише за наявності добротних лісових доріг.

Микола ПУГОВИЦЯ,

Газета «Природа і суспільство»

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg