Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 08 листопада 2019 14:24

Розвиваємо природоохоронний потенціал області

Унікальна флора та фауна, широкі можливості для екологічного туризму, історичні локації й новітні цікавинки, чисте довкілля це потенціал Івано-Франківщини, на якому варто акцентувати увагу. Однак, щоб в такому перспективному руслі його побачили не лише місцеві мешканці, а й уся Україна та навіть іноземні гості, необхідні зусилля. Передусім людей, яким природа довірила своє майбутнє.

На цьому акцентував увагу начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк під час наради із лісівниками Прикарпаття, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик, міський голова Бурштина Роксолана Джура, голова Галицької районної ради Павло Андрусяк, а також керівники лісогосподарських підприємств.

Зустріч, присвячена темі професійної відповідальності та сумлінного виконання природоохоронної місії, не випадково відбулась у Галицькому національному природному парку.

Саме тут діє відомий в Україні Центр реабілітації диких тварин, а працівники наукового відділу спільно з фахівцями інших наукових установ проводять актуальні природничі дослідження та беруть участь в екологічних експертизах.

Розповідаючи про роботу парку, директор Олег Гайдук зауважив, що основним завданням Центру реабілітації та реінтродукції диких тварин є утримання диких звірів до їх біологічних, видових та індивідуальних потреб. «Щоб забезпечити належний рівень захисту здоров'я диких тварин та санітарний стан, у центрі діє кормоцех, кухня для приготування їжі, а також ветеринарна кімната, де проводять терапевтичне і хірургічне лікування диких тварин».

Відтак присутні відвідали оновлене місце відпочинку «На старій Галицькій дорозі», яке вже давно користується популярністю серед прикарпатців. До слова, у минулі вихідні це місце відпочинку відвідало 1200 осіб.

«Керівник і працівники НПП є прикладом того, як не маючи ресурсів, але маючи неабияке завзяття, можна розвиватись, реалізовувати цікаві проекти, шукати нові можливості, а відтак робити колосальний внесок у збереження навколишнього середовища. Сподіваюся, досвід галичан стане натхненням для усіх лісівників області», підсумував нараду Віктор Сахнюк.

DSC 0127[1]

 

 

DSC 0223[1]

DSC 0220[1]

DSC 0219[1]

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg