Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 08 листопада 2019 13:41

Технологічні процеси лісозаготівлі обговорили надвірнянські лісівники у Річанському лісництві

 

На території Річанського лісництва державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» відбулася виїзна виробнича нарада. Участь у ній взяли Руслан Осташук, директор держлісгоспу, головний інженер Іван Кузюк, лісничі, майстри лісу та інженери.

У Річанському лісництві учасники наради оглянули проміжний склад, де ознайомилися з технологічними процесами лісозаготівлі.

«Переконаний, що організація роботи проміжного складу, запровадження оптимальних логістичних заходів є ефективними для розвитку лісового господарства. Сподіваюся, що багато хто після наради оптимізує робочий процес на дільницях, що сприятиме розвитку ефективного господарювання на підприємстві загалом», – повідомив Руслан Осташук.

Нагадаємо, протягом останніх десятиліть технологічний процес лісозаготівлі змінювався: від використання тварин до повної механізації всіх технологічних операцій. На сьогодні транспортування деревини є однією з найдорожчих технологічних операцій у процесі заготівлі деревини. На гірських лісових територіях зі складними природними умовами ручна праця є необхідною складовою лісозаготівлі, тому покращення технології лісозаготівлі, її екологічної безпечності, є сьогодні рушійною силою для економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності продукції лісового господарювання.

За матеріалами прес-служби Надвірнянського лісгоспу

 

енво

роиб

вкекевр

укер

 

вкекевр

 

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg