Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 05 листопада 2019 12:51

Спростування інформації про начебто незаконну рубку у Ямницькому лісництві

4 листопада в інформпросторі з’явився відеосюжет про начебто незаконну рубку дерев у Ямницькому лісництві.

Адміністрація ДП «Івано-Франківський лісгосп» спростовує інформацію і просить журналістів не поширювати неперевірені повідомлення.

На території Ямницького лісництва ДП «Івано-Франківський лісгосп» у кварталі 10, виділ 31.3 на площі 0,9 га протягом вересня-жовтня згідно з матеріалами лісовпрорядкування проводилася рубка головного користування.

Для цього Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства 25 липня 2019 року згідно з чинним законодавством видано лісорубний квиток за № 107 від 25 липня 2019 року. Загальна маса заготовленої деревини – 467 куб. м, із них – 216 куб. м дуба. Інше – береза.

З метою уникнення у майбутньому подібних ситуацій, що виникають через недостовірну поінформованість чи некомпетентність журналістів та громадських активістів у питаннях ведення лісогоподарської діяльності, надаємо окремі роз’яснення.

Рубки головного користування проводяться з метою заготівлі деревини у стиглих та перестійних лісових насадженнях, в основу яких покладено дотримання принципів безперервного, невиснажливого і раціонального використання лісових ресурсів, збереження умов відтворення високопродуктивних стійких деревостанів, їх екологічних та інших корисних властивостей. Розмір головного користування (розрахункова лісосіка) встановлюються ВО «Укрдержліспроект» по кожному лісогосподарському підприємству на 10 років, погоджуються облдержадміністрацією, сесією обласної ради та затверджуються Міністерством екології та природних ресурсів.

Загалом ДП «Івано-Франківський лісгосп» згідно з лісорубним квитком до бюджету Ямницької ОТГ сплатить 17 270 грн рентної плати.

У цілому за 9 місяців 2019 року Івано-Франківський лісгосп сплатив податків до бюджету всіх рівнів на суму 1 млн 274 тис. грн та Єдиного соціального внеску 2 млн 897 тис. грн.

Адміністрація ДП «Івано-Франківський лісгосп»

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg