Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Середа, 23 жовтня 2019 20:17

У Карпатах з’явився «олімпійський» ліс

У лісових господарствах Прикарпаття триває осіння посадка лісу. До створення лісових плантацій активно долучається багато дітей, молоді, підприємців, держслужбовців і просто небайдужих громадян.

У рамках проекту «Олімпійці Прикарпаття за чисте довкілля» олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка разом з спортсменами та лісівниками в урочищі «Дуба», що у Брошнівському лісгоспі, висадили молодий ліс.

Під час урочистостей зі словами привітання до присутніх звернулися президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка, заступник голови Івано-Франківської обласної держадміністрації Віталій Федорів, начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, народний депутат України Олександр Матусевич, голова Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін. Всі вони наголошували на збереженні та примноженні лісових насаджень.

Президент НОК відзначив, що Івано-Франківщина – чудовий спортивний край, регіон з багатою природною красою та своєю неймовірною культурно-історичною спадщиною, збереженню якої сприяють саме такі акції. «Такі заходи повинні відбуватися по всій Україні, максимально сприяючи захисту навколишнього середовища», наголосив президент НОК.

Віктор Сахнюк зауважив, що пріоритетом лісівників і надалі залишається ефективне збереження лісу та його раціональне використання. «Щорічно навесні та восени лісівники відновлюють ліс. А це немало-небагато, а до 5 мільйонів штук лісових культур бука, ялиці, дуба, дугласії, модрини, явора та ін. Окрім цього у селекційно-насінневому центрі діє своєрідний «банк», де зберігаються резервні запаси насіння на випадок неврожайного року. І все це заради безперервного процесу відновлення лісів Карпат. Тому ми раді, що сьогодні до нас приєдналися олімпійці. Адже не варто забувати, що турбота та збереження лісу – це наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісівників».

Після привітань, учасники взялися садити ліс. На площі 1 гектар відомі олімпійці Прикарпаття: Сервін Сулейманов, Неля Непорадна, Ірина Шепетюк, Тетяна Ляхович, Дар’я Згоба, Надія Діденко, Валерій Фальов, Володимир Бощук висаджували саджанці бука, явора та дугласії. Святкового настрою усім додавали звуки мисливських сурм.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg