Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 01 жовтня 2019 13:35

Україна виборола призове місце у конкурсі «Молодь в лісах Європи»

24-27 вересня в Чехії на базі туристичного центру біля селища Олшіна відбувся міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи», на якому Україну представляла команда юних лісівників – переможців національного відбору конкурсу - у складі Балабушки Вікторії, Штундер Ірини (вихованок учнівського лісництва «Зелена планета», що діє у зоні діяльності ДП «Компаніївський лісгосп») та Крижановської Юлії (учениці учнівського лісництва «Підсніжники» ДП «Голованівський лісгосп» Кіровоградське ОУЛМГ).

Цього року участь в конкурсі взяли учасники із семи країн: Чехії, Естонії, Угорщини, Литви, Польщі, Румунії та України.

Конкурсна програма складалася із наступних обов’язкових завдань: презентації на тему «Ліс і вода», з тестових питань на лісівничу тематику та розважально-спортивних змагань. Вечір першого конкурсного дня було присвячено знайомству команд різних країн у вигляді національної презентації.

Організатори конкурсу провели різноманітні розважальні ігри на свіжому повітрі, творчі завдання з метою формування міжнародних команд. У перший день конкурсу організували екскурсію навчальними корпусами та лабораторіями факультету лісового господарства Празького університету. В останній день перебування в Чехії учасники та гості заходу мали можливість відвідати старовинне містечко-замок Чеський Крумлов.

Юні лісівниці гідно представили Україну на міжнародному рівні, виявивши високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість. Своїм виступом під час презентації та національного представлення викликали захоплення та гучні оплески, отримали безліч компліментів не лише від організаторів, але й від команд-конкурентів.

Міжнародна команда, у складі якої працювала Крижановська Юлія, посіла друге місце. Усі учасники змагань отримали призи і подарунки, що стануть їм в нагоді у справі поглиблення знань з природничих наук та у подорожах. Але головний здобуток – знайомство з особливостями природи інших країн, досвід спілкування з юними колегами-європейцями та нові друзі.

Світлина від Державне агентство лісових ресурсів України.

Світлина від Державне агентство лісових ресурсів України.

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg