Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 24 вересня 2019 13:24

У Туреччині відбувається засідання груп Організації Чорноморського економічного співробітництва з питань лісових пожеж, підтоплень та стихійних явищ

У Міжнародному навчальному центрі лісового господарства Анталії (UOEM) розпочалося засідання груп Організації Чорноморського економічного співробітництва з питань лісових пожеж, підтоплень та стихійних явищ. На захід запрошено делегації п’яти країн. Бере у ньому участь й начальник відділу охорони, захисту лісу і мисливства Івано-Франківського ОУЛМГ Роман Поціхович.

Заступник генерального директора з питань лісового господарства Туреччини Шахін Ейбал зауважив, що обмін досвідом з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та катастроф, має велике значення у майбутньому для спільної діяльності країн-учасниць.

«Ми повинні зустрічатися, обговорювати та ділитися досвідом у питаннях запобігання та ліквідації лісових пожеж та інших стихійних явищ. Обговорення та зустрічі, сприятимуть подальшій співпраці та генеруванню спільних проектів з управління катастрофами», – зауважив Шахін Ейбал.

Заступник Генерального секретаря Організації Чорноморського економічного співробітництва Сергій Гончаренко та керуючий директор Ашат Кочарян у своїх виступах зазначили, що Чорне море є важливим регіоном для Туреччини, тому раді роботі у цій галузі, і сподіваються на продовження та розширення співпраці з Туреччиною.

Зустріч триватиме з 23 по 27 вересня.

Нагадаємо, 25 червня 1992 р. у Стамбулі 11 країн Причорномор'я підписали Стамбульську декларацію про Чорноморське економічне співробітництво (ЧЕС), що визначала загальні рамки діяльності цього міждержавного об’єднання. Членами Організації є Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина та Україна.

Відповідно до Статуту країни-члени співпрацюють за такими напрямками: торгівля та економічний розвиток, фінанси та банківська діяльність, зв'язок, енергетика, транспорт, сільське господарство, охорона здоров'я i фармацевтика, охорона навколишнього середовища, туризм, наука i технології, співробітництво у сфері культури, обмін статистичними даними та економічною інформацією, співробітництво між митними органами, гуманітарні контакти, боротьба з організованою злочинністю тощо.

73

74

72

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg