Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 23 вересня 2019 12:28

В Івано-Франківському лісовому селекційно-насіннєвому центрі відбулися заходи до Дня пам’яті українських журналістів

12-й рік поспіль у третю п'ятницю вересня в Україні відзначають день пам'яті українських журналістів. На Прикарпатті непересічних постатей прикарпатської журналістики, які надто рано пішли з життя, традиційно вшановують на Алеї Пам’яті, що знаходиться у селекційно-насіннєвому центрі поблизу села Клубівці Тисменицького району.

Щороку заходи пам’яті організовує Обласна спілка журналістів. Цього року до них долучилися кафедра журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника й кафедра журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила.

Відповідальний секретар обласного журналістського осередку, Заслужений журналіст України Вікторія Плахта, завідувачки кафедр Ганна Марчук і Віра Качмар, голова Молодіжної ради ОСЖ Ліліана Хомишин, директор лісового селекційно-насіннєвого центру Ігор Мартинюк і головний спеціаліст обласного управління лісового господарства Василь Ковалюк поділилися спогадами про прикарпатських мас-медійників, котрі залишили помітний слід в українській журналістиці й кого вже немає серед живих.

«На дошці пам’яті прізвища 45 прикарпатських журналістів. Протягом трьох років, з часу її встановлення, відійшли у засвіти понад 15 наших колег. Тільки за рік ми втратили чотирьох прикарпатських журналістів. Це Володимир Баран, Богдан Білецький, Микола Скриконюк, Андрій Зацерковний», – нагадала Вікторія Плахта.

Присутнім про журналіста, який майже двадцять років віддав обласному радіо; першим в області запровадив та вів прямі ефіри – і на радіо, і на телебаченні; був керівником прес-служби голови ОДА й головою обласного комітету інформації, директором програм ОТБ «Галичина» – Романа Боднарчука – розповіла вдова, журналістка Наталія Боднарчук.

Нагадаємо, ініціатором створення Алеї Пам’яті став у 2010-му році заслужений журналіст України Володимир Безгачнюк, а директор селекційно-насіннєвого центру Ігор Мартинюк допоміг зреалізувати ідею та постійно допомагає підтримувати її у належному стані. На алеї ростуть кипариси, золотисті туї, калина, тис ягідний, гінкго білоба та ін.

Screenshot 2

Screenshot 3

Screenshot 4

Screenshot 5

Screenshot 6

Screenshot 7

Screenshot 8

Screenshot 1

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg