Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 19 вересня 2019 09:49

Диво-дерево та розмова про ліс: Лісівники Опілля навчали дітей любити ліс

Про диво-дерево та красу лісів учням 1-4 класів Потіцької школи розповідали лісівники Рогатинського лісгоспу. На урок, присвячений Тижню лісу, до хлопців та дівчат завітали заступник директора ДП «Рогатинське лісове господарство» Олександр Бойко та начальник лісового відділу Тарас Верстин. Вони запропонували школярам прикрасити стовбур намальованого дерева відбитками своїх долонь, що символізували листочки. Учні активно долучились до гри, тож крок за кроком сухе гілля оживало, радіючи різнобарвному покрову. А діти, у свою чергу, переконались, що майбутнє лісу справді в їхніх руках.

Лісівники розказали школярам багато цікавих фактів про ліси рідної Рогатинщини та України, зокрема, а також пояснили маленьким природолюбам, як правильно поводитись у лісі, які подарунки чекають тут на гостей, як працює Рогатинський лісгосп. Учні охоче долучалися до розмови та розповідали про власні лісові пригоди. За гарно проведений час лісівники подарували дітям медові пряники.

Цікавим спілкуванням про безпеку у лісі, збереження власного здоров’я та навколишнього середовище було у головного інженера ДП «Рогатинське лісове господарство» Ростислава Кузана та лісничого Рогатинського лісництва Ігоря Балюка з учнями 5-9 класів Путятинської загальноосвітньої школи.

Під час інтерактивного заняття школярі дізнались, що саме в Україні є найбільший у світі штучний ліс, мову спілкування дерев між собою, вплив лісового повітря на організм людини.

За матеріалами прес-служби Рогатинського лісгоспу

Читайте також: Ліс, муфлони та форель: Чим дивували дітей лісівники Осмолодського лісгоспу

«Лісівничий тиждень» у Вигодському лісгоспі

Квест, вихід на полонину та нове приміщення шкільного лісництва: «Тиждень лісу» у Солотвинському лісгоспі

Саджанці, синичники, сіноплетіння: В Івано-Франківську вдруге відбулося «Свято лісу»

На Верховинщині відкрили нову контору Грамотнянського лісництва

1

2

3

4

70318986 2230215323754269 3851695962036633600 n

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg