Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 13 вересня 2019 17:37

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

У залі Івано-Франківського управління відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу.

Лісівників привітали голова обласної адміністрації Денис Шмигаль та начальник обласного управління Віктор Сахнюк.

Вітаючи із професійним святом працівників лісового господарства, Денис Шмигаль зазначив: «Сьогодні перед лісівниками стоять важливі завдання: збільшувати площу лісів країни, розширювати розмаїття тваринного світу, оберігати екологію держави, запроваджувати сучасні європейські методи ведення лісового господарства, оберігати українські ліси від браконьєрів, шкідників та пожеж.

Але найголовніше для всіх нас – це збереження та відтворення зеленого багатства наших Карпат.

Дякую вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаю щастя, добра та достатку. Нехай свято принесе у ваші родини здоров’я та добробут».

Нагороджуючи лісівників начальник управління Віктор Сахнюк зазначив, що копітка праця лісівників є не лише великим внеском у збереження та охорону прикарпатських лісів, але й вагомою складовою розвитку економіки області. Так, за 8 місяців лісогосподарські підприємства сплатили податків і зборів понад 229 млн гривень, реалізували продукції на 545 млн 400 тис.гривень. Щороку в карпатських лісах приростає 1829 тис.куб.м. При проведенні лісогосподарських заходів підприємствами щороку заготовляється близько 900 тис. куб.м деревини.

«Ліси – це безцінний Божий дар, особливе багатство, яке лісівники покликані зберегти і примножити. Праця лісівника в усі пори року за будь-якої погоди забезпечує екологічну безпеку держави та гармонійну взаємодію суспільства і природи,  наголосив у виступі Віктор Сахнюк. - Лісівники роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції. Для Івано-Франківської області лісова галузь є важливим сектором економіки».

Відмічаючи високоефективну роботу кращих працівників галузі, їх особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових і мисливських багатств України та з нагоди Дня працівника лісу нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні» нагороджено Володимира Данчука, лісничого Мізунського лісництва (ДП «Вигодське лісове господарство») та Миколу Шевчука, помічника лісничого Гутянського лісництва (ДП «Солотвинське лісове господарство»). Миколу Гірного, лісничого Болехівського лісництва (ДП «Болехівське лісове господарство») та Наталію Мельничук, начальника відділу економіки Івано-Франківського ОУЛМГ нагороджено відзнакою «Відмінник лісового господарства».

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg